929 מתחילים מבראשית קריאה ישראלית בתנ"ך

מתחילים את ספר ירמיהו עם הרבה גליה סדן
ביום ראשון, 26.1.20 בשעה 19:30

….הוא ראה חזיונות, הוא התריע בשער, הוא הלך בירושלים נושא עול של בהמה – וכל יושבי ירושלים חשבו שהוא משוגע. אבל אנחנו יודעים מי היה ירמיהו באמת – נביא גדול וחכם, מיוסר ואמיתי, פיוטי ומרגש. אדם שהלך אחר אמת שלו ולא ידע פשרות. אנחנו מזמינים אתכם למסע מעורר השראה, שיסחוף אותנו לתובנות על חיינו האישיים והלאומיים.

**********************
על פרויקט 929 בבית דניאל:
קריאה לגלות מחדש את עושרו של הספר המוכר ביותר בתולדות התרבות האנושית. להקשיב לתנ"ך, לשוחח אתו, למצוא את עצמנו בכתובים:  מתחילים מבראשית ומסיימים בדברי הימים.

הרב מאיר אזרי –  ראש מרכזי דניאל ליהדות מתקדמת, לשעבר מנכ"ל התנועה הרפורמית. מזה 30 שנים מנסה לחיות את המקורות היהודיים, ולקשור אותם למציאות העכשווית. פרסם שני ספרים: חושבים יהדות מקדמת והתפתחות יום העצמאות במסורת הישראלית והיהודית; פרסם שורה של מאמרים ב-929 ובעיתונות הכללית בארץ ובחו"ל.

הרבה גליה סדן – רבה בקהילת בית דניאל מזה 16 שנה, מלמדת טקסטים מן המקורות היהודיים מזה 25 שנה. מורה בנשמתה ומאמינה שהלימוד הוא דרך להבנה טובה יותר של חיינו ושל עצמנו.

מיכל יניב – מנהלת מחלקת החינוך בבית דניאל, מנחה קבוצות לימוד, ואוהבת ליצור מפגש בין מקורות קדומים לשירה חדשה ולמבט האישי.  בוגרת התכנית לסוגיות חיים של ה-HUC.

תשלום: 30 ש"ח לשיעור. אפשרות לרכוש כרטיסיה ל-10 שיעורים ב-250 ש"ח, או כרטיסייה ל-20 שיעורים ב-400 ש"ח (לחברי קהילה 200/300 ש"ח)
להרשמה:
 

בית דניאל מרכז ליהדות מתקדמת תל אביב יפו
בני דן 62, תל אביב
(מפה)
03-5442740
office@beit-daniel.org.il