929 – מתחילים מחדש! קריאה ישראלית בתנ"ך

אנו שמחים ונרגשים להתחיל מחדש את המחזור השלישי של קריאת כל פרקי התנ"ך
נתחיל ביום ראשון, 13.2.22, בשעה 19:30:
משפחה בטיפול – בראשית פרק ד
הרבה גליה סדן מארחת את עו"ס איילת נייגר-רחמילביץ' למפגש חגיגי לפתיחת מחזור הקריאה השלישיהמנחה כעת: הרב מאיר אזרי, דברי הימים ב'.
הלימוד בזום בלבד. קישור: https://us02web.zoom.us/j/99185291749

*********************
על פרויקט 929 בבית דניאל:
קריאה לגלות מחדש את עושרו של הספר המוכר ביותר בתולדות התרבות האנושית. להקשיב לתנ"ך, לשוחח אתו, למצוא את עצמנו בכתובים:  מתחילים מבראשית ומסיימים בדברי הימים.

הרב מאיר אזרי –  ראש מרכזי דניאל ליהדות מתקדמת, לשעבר מנכ"ל התנועה הרפורמית. מזה 30 שנים מנסה לחיות את המקורות היהודיים, ולקשור אותם למציאות העכשווית. פרסם שני ספרים: חושבים יהדות מקדמת והתפתחות יום העצמאות במסורת הישראלית והיהודית; פרסם שורה של מאמרים ב-929 ובעיתונות הכללית בארץ ובחו"ל.

הרבה גליה סדן – רבה בקהילת בית דניאל מזה 16 שנה, מלמדת טקסטים מן המקורות היהודיים מזה 25 שנה. מורה בנשמתה ומאמינה שהלימוד הוא דרך להבנה טובה יותר של חיינו ושל עצמנו.

הרב בנימין מיניץ' – רב בקהילת דניאל ביפו. חוקר מחשבת ישראל, מנחה טקסי מעגל חיים ומרצה. למד באוניברסיטת חיפה ובאוניברסיטה העברית, הוסמך לרבנות בהיברו יוניון קולג׳ בירושלים. משרת את הציבור הישראלי ואת היהודים בתפוצות בעברית, אנגלית ורוסית. חבר הועדה המארגנת של לימוד FSU ישראל.

בית דניאל מרכז ליהדות מתקדמת תל אביב יפו
בני דן 62, תל אביב
(מפה)
03-5442740
office@beit-daniel.org.il