דלג לתוכן

טקסים וגיור חתונות

חתונה שווה – החתונה היהודית השוויונית שלכם
יש רגעים בחיים שלא מתפשרים עליהם

טקס הנישואים הוא רגע מקודש בתרבות היהודית, רגע המסמל את מיסוד דרככם המשותפת. בתוך כל המולת ההכנות כדאי לעצור רגע ולחשוב: האם אתם רוצים להאמין במה שאתם עושים? האם אתם רוצים לעשות את מה שאתם מאמינים בו? על אילו יסודות אתם רוצים לבנות את ביתכם המשותף?

הרב מאיר אזרי והרבנים הפועלים בבית דניאל ערכו במהלך השנים אלפי טקסי חתונה שיוויונית וישמחו לעזור לכם לעצב את טקס הנישואין באופן שוויוני, יהודי ועכשווי.

אל תתפשרו, לכו על חתונה שווה!

ביכולתכם להבטיח כי טקס החופה והקידושין שלכם יבטא נאמנה את דרככם ואת הציפיות שלכם מהחיים המשותפים ובו בזמן לשמור על כל הרכיבים של טקס החתונה היהודי. הטקס הרפורמי הוא טקס יהודי ושוויוני. בחתונה רפורמית בני הזוג יכולים לנסח את הכתובה, לקדש זה את זו וזו את זה, לשתף בני משפחה וחברים בטקס ולהוסיף לו מעולם התוכן הייחודי להם. לרוב, בני הזוג מדברים בטקס, ותהליך יצירת הטקס הוא חוויה משמעותית, שונה וייחודית. נישואים דרך התנועה ליהדות מתקדמת בישראל משלבים טקס חופה וקידושין, הנערך ברוח שוויונית, יצירתית ומתקדמת. אנו ממליצים לזוגות הנישאים דרכנו לערוך נישואין אזרחיים בחו”ל, המזכים את בני הזוג ברישום כנשואים במרשם האוכלוסין. שילוב זה מאפשר לזוג להינשא בטקס יהודי שבו מוקרנת רוח השותפות והשוויון השוררים ביניהם ומבטיח את רישומם כזוג נשוי. או לחילופין להסדיר את עניין דרך הסכם חיים משותפים הנערך על ידי עורכי דין או ארגונים ציבוריים כמשפחה חדשה, או המרכז לדת ומדינה. רבני ורבות התנועה ישמחו לסייע לכם להפוך את טקס הנישואים למעמד מרגש, משמעותי, בלתי נשכח, ובעיקר – שלכם.

עלות עריכת טקס חתונה רפורמי – 1,800 ש”ח + הוצאות נסיעה של הרב/הרבה. התשלום מתבצע במשרד כנגד קבלה, ואין עלויות נוספות לטקס.

התנאי הראשוני של התנועה ליהדות מתקדמת לעריכת טקס חופה וקידושין, הינו ששני בני הזוג רשומים כיהודים על פי משרד הפנים. במקרים בהם אחד מבני הזוג אינו יהודי, נשמח לעזור בתהליך גיור.

לפרטים נוספים ולתיאום רב/רבה לטקסי חופה בכל הארץ, אנא פנו ליעל בטלפון-  03-5442740, שלוחה 0 או בדוא"ל

בית דניאל, רחוב בני דן 62, תל אביב. טל': 03-5442740 שלוחה 0

נוסחי כתובות

>>כתובה עיצוב ציפורים #1
>>כתובה עיצוב ציפורים #2
>>כתובה עיצוב רימונים #1
>>כתובה עיצוב רימונים #2

 

'לקראת חתונה' ערב הסברה על חתונה רפורמית שהתקיים בזום, יוני 2020

ההיבטים המשפטים של הנישואים הרפורמים

>>ההיבטים המשפטים של הנישואים הרפורמים

על חתונה רפורמית - הרב מאיר אזרי באתר סלונה

>>לקריאה

הרב מאיר אזרי מתוך פרויקט 'המחתנים החופשיים'

>>לקריאה

למידע נוסף על נישואין ברוח התנועה הרפורמית

>>למידע נוסף על נישואין

מכתבי תודה

מאות מכתבים הגיעו אלינו לאורך השנים!
להלן מקבץ קטן >>לקריאה