חתונות המלצות ומכתבי תודה

 • מכתב תודה מיעל ואיתי מנגל מוטס, נישאו בספטמבר 2019

  ערכת את הטקס במקצועיות ורגישות ויותר מהכל דיברת מילים רלוונטיות, מרגשות ונוגעות מאוד. ריגשת ועזרת לנו להתחבר למעמד. אנחנו כל כך מודים לך...

  למכתב המלא >>

  מאיר היקר,
  אנחנו כבר יותר מחודש אחרי החתונה ועדיין מתרגשים ממנה. מוזר לנו שזה מאחורינו.

  למרות שהזהרת אותנו, לא האמנו שכך נרגיש.
  עד שהגענו למעמד החתימה על הכתובה הרגשנו כל מיני דברים אבל גם היינו קצת מבולבלים. איכשהו, בפשטות, באיסוף של אנשים נכונים, באמירת מילים מדויקות, הפכת את הרגע לנקודת מפנה בחתונה מבחינתנו. שם ההתרגשות האמיתית התחילה. גם אצלנו וגם אצל החברים שהוזמנו לחתום.
  מיד אחר כך עברנו לחופה שהיתה כל כך מדויקת עבורנו וכל כך אנחנו. לא יכולנו לדמיין אותה ככה. ערכת את הטקס במקצועיות ורגישות ויותר מהכל דיברת מילים רלוונטיות, מרגשות ונוגעות מאוד. ריגשת ועזרת לנו להתחבר למעמד. אנחנו כל כך מודים לך ששכנעת אותנו לחבר קטע קצר ואישי אחד לשני, שנינו ביישנים ולא ממש רצינו להקריא דברים אישיים מול כולם אבל אנחנו מאוד שמחים שהתעקשת איתנו על זה. זה הפך את הטקס לשלנו.
  הרבה חברים ואורחים דיברו איתנו אחרי החופה ואמרו שהיה מאוד יפה ומרגש. עד היום אנשים ממשיכים להתקשר אלינו ואל ההורים כדי להגיד כמה החתונה נגעה בהם והיתה מיוחדת. והרבה מאוד מזה – בזכותך.
  גם המפגשים לקראת החתונה היו לנו נעימים ולא מלחיצים. לאורך כל הדרך היה לך חשוב שהטקס ידבר אלינו ויתאים לנו. כל זה ממש לא מובן מאליו ואנחנו אסירי תודה והערכה.

  על כל זה רצינו להודות לך – על שערכת לנו טקס יפה, נעים ואישי, על ההנחיות והמפגשים שערכנו לפני החתונה ועל הנוכחות המרגיעה ומלאת השלווה לך. עשית אותנו ואת כל המשפחה שלנו מאושרים.

  המון המון תודה.

  שתהייה שנה טובה ונפלאה,
  יעל ואיתי מנגל מוטס

 • מכתב תודה ממיוני ואנט, התחתנו בתאריך 11.2.16

  ...זכינו להכיר אדם מדהים שהעביר את החופה בצורה מעט שונה אך בעיקר שיווניות וחווייתית.

  למכתב המלא >>

  לורי היקרה,
  רצינו לומר שוב תודה רבה לרב מאיר אזרי על הטקס המדהים שהיה לנו לפני שבועיים יחד איתו. זכינו להכיר אדם מדהים שהעביר את החופה בצורה מעט שונה אך בעיקר שיווניות וחווייתית. אנשים שלא מכירים טקסים אלו וגם אלו שכן אמרו שהיה מאוד מרגש וייחודי. גם אנחנו חושבים כך.
  יום מקסים
  יוני ואנט

 • מכתב תודה משלומית וענר - חתונה ב 11.12.12 באחוזה

  אין לנו מילים להודות לך על האופן בו ניהלת את טקס החופה בחתונתנו.
  טקס החופה היה מצד אחד כ"כ מסורתי ויהודי ומצד שני כ"כ שוויוני, אישי ואינטימי. במידה כה רבה הוא תאם את אישיותנו ואת עקרונותינו אך יחד עם זאת דבק בעקרונות היהודים החשובים לנו גם הם.

  למכתב המלא >>

  הרב מאיר אזרי היקר,

  כבר שבועיים, מאז החתונה, שאנחנו רוצים לכתוב לך את המייל הזה.

  אין לנו מילים להודות לך על האופן בו ניהלת את טקס החופה בחתונתנו.

  טקס החופה היה מצד אחד כ"כ מסורתי ויהודי ומצד שני כ"כ שוויוני, אישי ואינטימי. במידה כה רבה הוא תאם את אישיותנו ואת עקרונותינו אך יחד עם זאת דבק בעקרונות היהודים החשובים לנו גם הם.

  באופן בו הנחת את הטקס, הרגשנו כאילו ההיכרות שלך איתנו ועם משפחותינו נמשכה על פני שנים. לא יכולנו לקוות לדבר טוב מזה.

  החופה, שהייתה מבחינתנו החלק החשוב והמרגש ביותר בערב קבעה מבחינות רבות את הטון הכ"כ שמח ומרגש בהמשך הערב. מכל קרובינו ואורחינו שמענו התפעלות כה רבה.

  לא נותר אלא לומר:

  תודה מקרב לב!

  שלומית וענר.

 • מכתב תודה מדניאלה ותומר - חתונה ב-14.2.13 בכליף

  קיבלנו תגובות נלהבות מקיר לקיר, מחילוניים כמו גם מדתיים, מצעירים ומבוגרים, בני משפחה וחברים ובקיצור מכולם. אולם חשובות ככל שתהיינה, תגובות האורחים לא היו חשובות לנו כמו התחושה הנפלאה שאפשרת לנו לחוש בזמן הטקס עת יכולנו לבטא את עצמנו, את אהבתנו ואת אמונותינו ברגע הגדול שלנו באופן כן ומלא.

  למכתב המלא >>

  שלום הרב אזרי,

  רצינו להודות לך מקרב לב על עריכת חופתנו בכליף ביום ה' האחרון.

  קיבלנו תגובות נלהבות מקיר לקיר, מחילוניים כמו גם מדתיים, מצעירים ומבוגרים, בני משפחה וחברים ובקיצור מכולם. אולם חשובות ככל שתהיינה, תגובות האורחים לא היו חשובות לנו כמו התחושה הנפלאה שאפשרת לנו לחוש בזמן הטקס עת יכולנו לבטא את עצמנו, את אהבתנו ואת אמונותינו ברגע הגדול שלנו באופן כן ומלא. בדיוק באותה מידה אהבנו את אשר היה לך לומר, את האווירה המופלאה שהשרית על הטקס, את המשמעות שהענקת לו, את הרגישות בה ניהלת אותו ובכלל את התחושה המדהימה שהענקת לנו ולאורחינו. תחושתנו היא שבזכות הדרך בה ניהלת את הטקס הייתה לו משמעות אמיתית עבורנו וזכינו לחוש את אותה תחושת קדושה עליה דיברת בפגישתנו.

  עתה, לאחר שהקמנו משפחה, נשמח מאוד לעמוד בקשר ולהיות מעורבים בחיי הקהילה!

  מקווים להתראות בשמחות.

  בהערכה רבה,

  דניאלה ותומר

 • מכתב תודה ממור ויואב לין - חתונה

  מרגש, שונה, כנה, משפחתי, מסורתי, שווה בשווה, עצמתי ומלא אהבה הן רק חלק מהמחמאות שקיבלנו מאורחינו. בשבילנו זה היה אמיתי וקסום.

 • מכתב תודה משיר ואלון - חתונה ב-12.05.13 בנאות קדומים

  הטקס עצמו היה כל כך מקסים! אורחים רבים ניגשו אלינו אחר כך ואמרו שמעולם לא היו בטקס חופה מרגש כל כך והתלהבו מהעובדה מהעובדה שהרב דיבר בעברית!.. אלף אלפי תודות לך על שהפכת את החופה לחלק המרכזי והעיקרי בערב שאנשים זכרו וציינו הרבה אחרי שהחתונה נגמרה!

 • תודה רבה על עריכת טקס נישואין מרגש..

 • מכתב תודה ממיכל ובושין - חתונה ב- 09.05.14 בסקיצה, מושב רינתיה

  קיבלנו הרבה מחמאות על החתונה, אך בפרט בלתה האמירה שחזרה על עצמה, שהחופה הייתה הטובה ביותר שאנשים ראו אי פעם. לא פחות!

  למכתב המלא >>

  שלום גליה, 

   קיבלנו היום את מכתבך שריגש אותנו מאוד. 

   רצינו לומר לך שוב תודה על ההדרכה והעזרה לאורך הדרך. במיוחד אנחנו רוצים למסור תודה על אופן ביצוע החופה, שגם תאם תפיסת עולמנו ויהדותנו וגם ביטא בצורה מושלמת את ההעדפות הספציפיות שלנו לחתונה. 

   קיבלנו הרבה מחמאות על החתונה, אך בפרט בלתה האמירה שחזרה על עצמה, שהחופה הייתה הטובה ביותר שאנשים ראו אי פעם. לא פחות! 

   אנחנו שמחים שיצא לך לחוות את המשפחה שלנו שוב, ומקווים עוד להיפגש בהמשך. 

   בהמון הערכה, 

   מיכל ובושין 

 • מכתב תודה מנועה ויובל - חתונה ב- 07.05.14 בגלריית לורנס, יפו

  תודה שעזרת לנו ליצור טקס שהיה מאד מיוחד, יפה, משמעותי ובעיקר שמשקף את הזוגיות שלנו. החופה הייתה כל-כך מרגשת, טבעית וזורמת והכל בזכותך!

  למכתב המלא >>

  מכתב תודה לגליה

 • מכתב תודה מקארן ואיתמר - חתונה ב- 09.07.14 בוילה סוקה, בני ציון

  נוכחותך ורוח היהדות אותה הבאת עמך השרו עלינו ועל האירוע כולו אווירה נעימה ומבורכת.

  למכתב המלא >>

  מאיר שלום,

   רוצים להודות לך מקרב לב על שליווית אותנו ביום הכל כך מיוחד שלנו. נוכחותך ורוח היהדות אותה הבאת עמך השרו עלינו ועל האירוע כולו אווירה נעימה ומבורכת. אורחינו הוקסמו עד מאוד מטקס החופה עליו ניצחת והרעיפו עליך שבחים רבים.

  מאחלים לך המון הצלחה ואהבה בהמשך ביצוע שליחותך החשובה ומקווים להיפגש שוב בשמחות ובימים של שלום…

   

  תודה רבה 

   

  קארן ואיתמר

 • מכתב תודה מניצן ויגאל - חתונה ב- 11.08.14 בירוק על המים, קיבוץ חולדה

  היה לנו מאוד מרגש אתמול במעמד החופה ובחתימת הכתובה. ניהול הטקס היה מקצועי, רגיש , מרגיע , נעים ומאפשר . קיבלנו מחמאות רבות על כך שהחופה הייתה מרגשת אישית ומיוחדת. ושהיה כיף להקשיב לכל מילה.

  למכתב המלא >>

  היי מאיר,

  היה לנו מאוד מרגש אתמול במעמד החופה ובחתימת הכתובה. ניהול הטקס היה מקצועי, רגיש , מרגיע , נעים ומאפשר . קיבלנו מחמאות רבות על כך שהחופה הייתה מרגשת אישית ומיוחדת. ושהיה כיף להקשיב לכל מילה.

  אנחנו כל כך שמחים שהייתה לנו הזדמנות לעמוד אחד מול השני ולהגיד את אשר על ליבנו ולקדש אחד את השניה במעמד שיוויוני. אנחנו חושבים שזאת ה- דרך להתחתן! 

  זאת אחת ההחלטות הכי חכמות וחשובות שעשינו . והחתונה קיבלה ערך מוסף יותר מסתם עוד אירוע וגם זה הורגש בהמשך באווירה עד סוף הערב.

   

  אנו מודים לך מאוד ושמחים על ההכרות איתך והבחירה בך כעורך הטקס שלנו.

   

  מאיתנו,

   

  יגאל וניצן :)