דלג לתוכן

טקסים וגיור בר ובת מצווה

“המדריך בניו ובנותיו בדרך ישרה…עליו הכתוב אומר – ‘וידעת כי שלום אהלך’” (בבלי, יבמות, סב, ע”א)
במהלך 20 השנים האחרונות אלפי בנים ובנות עלו לתורה בבית דניאל. אנו מתרגשים עם המשפחות הרבות שבחרו לחגוג איתנו אירוע משמעותי זה בחיי משפחתם, שמחים בתגובות הטובות ובטקס הייחודי אשר מתקיים בבית דניאל ובתהליך ההכנה והחוויה המשפחתית הנלווית לו.
אם החלטתם לערוך טקס בר או בת מצווה בבית דניאל, אתם עומדים לעבור מסע מרתק אל שורשי זהותכם. זהו תהליך שיחשוף אתכם לתכנים היפים ביותר של היהדות, על פי השקפתה של היהדות המתקדמת, החיה ופועלת בתוך העולם המודרני ומשלבת בין מסורת לחידוש. בסוף המסע המרגש הזה תדעו הרבה יותר על המסורת המיוחדת שלנו וכמובן – על כל ההיבטים של טקס בר ובת המצווה ומשמעותם עבורכם.
אנו תנועה שוויונית. משמעות הדבר היא שבנות מוזמנות לעלות לתורה ולחגוג בת מצווה, שכל המשפחה יושבת יחדיו והאמהות (כמו גם בנות המשפחה האחרות) עולות לתורה, מברכות ושותפות מלאות הן בתהליך ההכנה והן בטקס עצמו.
במהלך השנים בית דניאל עמד באתגרים רבים וקיים טקסי בר ובת מצווה לילדים עם צרכים מיוחדים ומוגבלויות שונות ונשמח לסייע למשפחות לערוך טקס בר/בת מצווה עמנו.
בית דניאל מזמין גם משפחות המתגוררות בחו»ל לערוך טקס בר/בת מצווה בבית דניאל. (צוות הרבנים של בית דניאל דובר אנגלית וכן בית הכנסת מצוייד בסידורים בעברית ובאנגלית).

בבית דניאל ישנו אולם אירועים המכיל 120 איש בישיבה אשר אפשר לערוך בו סעודות מצווה לאחר הטקס.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לגל מויאל חגיז בטלפון: 03-5442740 בשלוחה  2 או לדוא"ל או בהודעת ווטסאפ למספר: 050-2733332

 

רוצים לחגוג שנת מצווה כיתתית?

סרטון בר ובת מצווה בבית דניאל

סרטון בר ובת מצווה בבית דניאל

המלצות ומכתבי תודה

המלצות ומכתבי תודה

תהליך הרשמה לבר/בת מצווה

תהליך הרשמה לבר/בת מצווה

תהליך הכנה לבר/בת מצווה

תהליך ההכנה לטקס