מי אנחנו ועד מנהל

 • דוד גילת

  דוד הוא עורך דין ועורך פטנטים במקצועו, שותף בכיר בקבוצת ריינהולד כהן לקניין רוחני; מרצה בפקולטה למשפטים של אוניברסיטת תל-אביב ובמרכז הבינתחומי בהרצליה; בעל תואר בכימיה, מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר במשפטים מאוניברסיטת תל אביב.
  לדוד קשר רב שנים עם התנועה הרפורמית, והוא משמש גם כחבר הנהלת התנועה ליהדות מתקדמת. דוד עלה לתורה בטקס בר-מצווה שהתקיים בבית כנסת "קדם" בתל-אביב, על-ידי הרב משה זמר ז"ל. הרב זמר, ערך גם את טקס הנישואין שלו ושל רעייתו דפנה. דפנה ודוד הם חברי קהילה, וערכו את טקסי בר המצווה לילדיהם בבית דניאל.

  אביו המאמץ, ד"ר מיכאל כהן ז"ל, שהיה חבר בקהילה הרפורמית בכפר שמריהו בשנות השישים, שמר על קשר עם קהילת קדם, ובשנת 1974 תרמה המשפחה להקמת ספרייה בבית הכנסת על שם, דן גילת ז"ל, אחיו של דוד, שנפל במלחמת יום הכיפורים, ואשר בשנת 2016 הוכנס לבית הכנסת ספר תורה לזכרו.
  לדפנה ודוד ארבעה ילדים: עדי, שי, יעל ונועם, ונכדים.

 • גב' רבקה עדן

  יזמית ואשת תעשייה; לשעבר מנכ״ל בחברת סוכית; חברה בתנועה ליהדות מתקדמת מאז 1957; לשעבר יו"ר קהילת בית דניאל; חברה בבית דניאל מאז היווסדו.

 • אהרון פיינר

  שנת לידה 1960.
  נשוי+2.
  חבר קהילת בית דניאל מזה כ 15 שנה.
  סמנכ"ל כספים ב'השטיח המעופף'.

 • ד

  ד״ר להנדסה כימית מMIT. יזם עסקי בתחום ביו טכנולוגיה ופולימרים ופעיל חברתי בתחומים שונים.

 • גב' נעמי זילברשטיין

  ילידת 1936.
  ניהלה יחד עם בעלה עסק לסיפוק ציוד לתעשיית ההלבשה.
  הצטרפה לקהילה ב1968, עוד בימים שנקראה קהילת קדם, זמן קצר אחרי שנוסדה. המשפחה כולה הצטרפה כיון שמצא חן בעיניהם השוויון בין נשים לגברים, ושכל המשפחה יכולה לשבת יחד. ילדיה גדלו בתנועת הנוער של תל"ם, ובתה עלתה לתורה בשנת 1972.

  הייתה נשואה לאריאל ז"ל 63 שנים, אם ל-4 ילדים ו-13 נכדים.

 • עו