מועדון תרבות, קפה ויצירה מפגש עם הבמאי תומר הימן

תרבות, קפה ויצירה – מועדון לאנשים שאוהבים תרבות

במפגש הקרוב אנו שמחים לארח אצלנו את הבמאי ומפיק סרטי התעודה תומר הימן. הימן ביים סרטים וסדרות דוקומנטריים, העוסקים ברובם בדמויות משולי החברה הישראלית. הימן עובד עם אחיו, ברק, שגם הוא במאי ומפיק סרטים, ויחד הם הקימו את חברת הפקה לסרטים.
סרטו האחרון  של הימן  – 'מיסטר גאגא' – יצא לפני כשנה וסחף מיליוני צופים ברחבי העולם.  הסרט עוקב במשך שנים אחר הכרואגרף אוהד נהרין, ומספר את סיפורו יוצא הדופן  דרך צילומים נדירים מתוך חדרי החזרות של להקת בת-שבע, וחומרי ארכיון אישיים של נהרין. סרטים נוספים של הימן: גשר על הואדי (2005)  I shot my love, מי יאהב אותי עכשיו (2016) ועוד רבים…..

>>טריילר מיסטר גאגא

>>ביקורת על מיסטר גאגא 

ההרשמה מראש כאן:
Please leave this field empty.

על מועדון קפה-תרבות: מועדון המנוהל על ידי שני חברי קהילה: ג'נט תואר ואיתן קרול. מטרתו ליצר מרחב אינטימי-יצירתי-אינטלקטואלי. כל חודש מארח המועדון יוצר, אמן, סופר או איש רוח אחר. המפגשים הם בצורת שיח משתף, המאפשר שאלות פתוחות ודיון רב משתתפים. הכל באווירה לא רשמית, חמה וקהילתית, וכמובן  – עם כוס קפה ועוגה. נשמח תמיד למצטרפים חדשים!

יוצרים ואמנים שהיו אצלנו במועדון: מיכה ביטון, הראל סטנטון, רונית מאירי-פלד, יאיר קדר, טל קרביץ, מריה קבלסקי, גלית רויכמן, אברום בורג, רננה רז, עדי ביילסקי, רן כהן, יהודה קיסר, מיכל שלו, שוקי וגנר

בית דניאל מרכז ליהדות מתקדמת תל אביב יפו
בני דן 62, תל אביב
(מפה)
03-5442740
office@beit-daniel.org.il