גנים ובתי ספר שונים ביחד- פרויקט חינוכי אמנותי

מ ת ח י ל י ם!
אנחנו מתרגשים לספר שתערוכת שונים ביחד 2019 יוצאת לדרך!
איך זה נראה להיות שונים ביחד? חושבים שיש לכם רעיון?
אם אתם מורים ומורות לאמנות, מפעילי חוגים פרטיים או פשוט מכירים ילדים ובני נוער שאוהבים לצייר, אנחנו מזמינים להשתתף בפרויקט "שונים ביחד".
במסגרת הפרויקט, מציירים ילדים ובני נוער בכיתות ב-יב ציורים בנושא קבלת האחר, סובלנות וחיים משותפים. צוות אוצרים יבחר מבין הציורים שיגיעו אלינו כ-20 עבודות שיוגדלו לשלטי ענק ויוצגו בתערוכת חוצות בנמל יפו, לעידוד הסובלנות בישראל.
ניתן להגיש ציורים עד 1.5.19. את הציורים יש לסרוק באיכות גבוהה ולשלוח בדוא"ל לכתובת: schools@beit-daniel.org.il.

 

אתם מוזמנים להיכנס ולהתרשם מהתערוכות בשנים הקודמות באתר הפרויקט או בעמוד הפייסבוק של הפרויקט

יש לכם שאלות? פנו אלינו בטלפון 03-5442740 או כתבו לכאן

על הפרויקט 'שונים ביחד'

"שונים ביחד" הוא פרויקט חינוכי אומנותי, במסגרתו ילדים מכינים יצירות אמנות בנושאים הקשורים לקבלת האחר, שוויון וסובלנות. היצירות יוצגו בתערוכת חוצות מרשימה בנמל יפו.  בשנתיים האחרונות ראו את התערוכה עשרות אלפים בדיזנגוף סנטר, השנה יראו את התערוכה רבים נוספים. לראשונה, ישתתפו השנה בפרויקט, מלבד בתי ספר ומרכזים קהילתיים מרחבי הארץ, גם בתי ספר יהודיים מחו"ל.

הפרויקט הישראלי הוא שלוחה של מיזם Embracing Our Differences שהחל לפני למעלה מעשור בעיר סרסוטה שבפלורידה, ופועל בהצלחה רבה כבר ברחבי ארצות הברית. זוהי שנתו הרביעית של הפרויקט בישראל, שהובא לארץ על ידי מרכזי דניאל ליהדות מתקדמת, בתמיכת הפדרציה של הקהילה היהודית בסרסוטה, פלורידה, שגייסה כספים למימון הפרויקט.

 

בית דניאל מרכז ליהדות מתקדמת תל אביב יפו
בני דן 62, תל אביב (מפה)
טלפון: 03-5442740
office@beit-daniel.org.il